Yazılar

Evde Masaj

Hiç evde masaj yapmanın ne gibi olduğunu merak ettiniz mi? Bir masaj yapabileceğiniz veya yaptırabileceğiniz bu fikirlerin akılda derlenme sebebi olan çok fazla araçlar vardır.

Her masaj müşterisi tektir. Bir uygulamanın alıcısı, o bölgede veya aynı tür hareket ya da basınçla devam edilmesi için gereken bir gösterge olan bir şeylere olumlu yanıt verir.

Bir masaj yapmak için basit bir yöntem, “tırmıklama” tekniği kullanımını sağlamaktır. Bir el yukarı hareket ederken diğerini dönen biçimde aşağı hareket ettirin.

Rahatlatıcı bir en iyi masaj yapmanın kolay bir yolu “tırmıklama” adı verilen bir teknik kullanmaktır. Bunda hafifçe ileri ve geri hareket ederek kişinin sırtından aşağı parmak uçlarınızı (elleri yayın) çalıştırın.

Gerçekten, yukarı ve aşağı bir tırmıklama hareketi yapıyorsunuz. İlave etki için, ellerinizi dönüşümlü kullanmayı deneyin – birisi yukarı doğru tırmıklarken diğeri ise aşağı doğru tırmıklar.

Bir uygulama yaptırmak huzurlu bir zamandır, dolayısıyla evde özel masaj yaptırırken kendinize rahatlamak için izin verin. Eğer derin nefes alırsanız ve masanın üzerindeyken stresin gitmesini sağlarsanız yararlar daha büyük olacaktır.

Masöz masaja başladığı zaman, kasları rahat ve gevşek tutmak için bazen derin nefesler almaya devam edin.

evde kaliteli masaj salonu istanbul deneyin

İstanbul Merkez Evde MasözÖzellikle derin doku masajı yaptırırken masajınızdan sonra hemen kalkmayın. Eğer bedenin, masözün hizmetlerini işlemek için yeterince zamanı olmazsa çoğu insan baş dönmesi nöbetleri yada sersemlik duygusu yaşayacaktır.

Biraz daha rahatlayın ve hayatınıza tekrar dönmeden önce vücudunuza kendisini düzenlemesi için izin verin.

Seansın gücünü hafife almayın.  Bir evde elit masaj servisi yaptırmak, ağrıdan kurtulmak, kaygınızla başetmek ve günlük faaliyetleriniz için size gerekli enerjiyi elde etmek için son derece etkili bir yoldur.

Kişisel durumunuz ne olursa olsun, bir uygulama dertlerinizin çoğuna yanıt olabilir.

Medspa’nız bir uygulamadan önce ayaklarınızı yıkamazsa, bunu kendiniz yapın. Ayaklarınızda yaşayan bakterilerin başka bir şeyi kirletmemesi çok önemlidir. Mecbur kaldıysanız, ayaklarınızı devamlı medikal spa’daki lavaboda yıkayabilirsiniz.

Şikayet veya rahatsızlık ile ilgili desteğe ihtiyacınız varsa bir uzmana masaj yaptırmalısınız. Çevrenizdeki birinden size masaj uygulamasını istemek faydalı olabilir ama deneyimli bir uzmanın sizin arkadaşınız ya da tanıdığınızın bilmediği farklı profesyonel yöntemleri kullanabileceğini unutmayın.

evde profesyonel masaj mı yaptırmak istiyorsunuz?

Tercih ettiğiniz bir evde rahatlatıcı masaj keyfi yağı kokunuz varsa, onu bir sonraki masajınıza getirin. Hatta büyük olasılıkla uzman, bunu daha fazla kullanmak isteyecektir.

Bazı durumlarda belli bir tür yağ için bir tercihleri olabilir, ama onların sizin favorinizi kullanmak isteyip istemediklerini görmek için sormaya değer.

Kokulu yağlar bir masajın çok daha iyi hissettirmesini sağlayabilir. Bu koku türü sürülürken kişiye sakin ve rahatlamış hissettirebilecektir.

Eğer bir tam vücut uygulaması yaptırıyorsanız, ayaklarınız dahil, tüm vücudunuzu temizleyin. Bu, evde masaj istanbul yaptırırken herhangi bir mikrop yaymak istememenizdendir. Bu, vaktinden önce iyi bir temizlik ile önlenebilir.

Çoğu kadın mütevazı olduğu için, çoğunlukla bir erkek masaj uzmanı önünde rahatsız olabilirler. Bazı bayanlar uzun zamandır yaptırmış oldukları profesyonel masajın bir erkek masaj uzmanı tarafından yapıldığını vurgulamışlardır.

Kendi kendine evde yapılan masaj mutlu son yaparken nereyi ovalamalısınız? Nerede ağrı varsa orayı! En çok acıyan yerden başlayın ve dışa doğru hareket edin. İşlem sırasında diğer hoş olmayan noktaları bulursanız onlarla da çalışın.

Artık mükemmel hissettirmediğinde, masajı bitirebilirsiniz.

evde istanbul masaj hizmeti alın

İstanbul Merkez Evde MasajUygulamanızı seçtiğiniz zaman keyifli bir deneyim için büyük para ödüyorsunuz. Başlamadan önce tuvaleti kullanmayarak masajınızı mahvetmeyin.

En iyi istanbul evde sağlıklı masaj 45 dakikadan bir saate kadar süreklidir. Masajın ortasında tuvalet molası için duraklamaya ihtiyaç duyarsanız, seansınızın sonunda tam olarak gevşemiş olmayacaksınız.

Uygulamadan sonra sıcak bir duş almayı düşünün. Sıcak bir duş, kaslarınızı daha da rahatlatacaktır ve size hala ayakta kalmak ve masajın tüm yararlarından keyif almak için bir fırsat verir.

Sıcak su aynı zamanda çok rahatlatıcıdır, yaratmayı umduğunuz tamamen gerilimsiz atmosferi sağlar.

Normalde kişilerin bir uygulamanın ardından baş dönmesi hissettikleri belirtilmektedir ve bu, vücudun ağır kaldırma ya da kalp yorucu faaliyetler içine atlamak için hazır olmadığını göstermektedir.

Bu aktiviteleri gün içinde biraz daha sonra, uygulamanızdan bir saat kadar sonra yapmanız harika olur.

eve özel masaj servisimiz vardır

Görebileceğiniz gibi, bir evde servis masaj hizmeti yapmak ve yaptırmak nadiren basittir. Yapsanız da yaptırsanız da aklınızda tutmanız gereken pek çok unsur vardır.

Bu makale, uygulama yapabileceğiniz ya da yaptırabileceğiniz birkaç temel yöntemden bahsetmiştir. Yani bir masaj ile ilişkili olduğunuz bir dahaki sefere, keşfetmiş olduklarınızı mutlaka tam olarak kullanın!

Bir uygulama yapabileceğiniz veya yaptırabileceğiniz bu önerilerin akılda derlenme sebebi olan çok fazla araçlar vardır.

Özellikle derin doku masajı yaptırırken uygulamanızdan sonra aniden kalkmayın.  Bir masaj hizmeti yaptırmak, ağrıdan kurtulmak, kaygınızla başetmek ve günlük faaliyetleriniz için size gerekli enerjiyi elde etmek için son derece etkili bir yoldur.

Tercih ettiğiniz bir masaj yağı kokunuz varsa, onu bir sonraki masajınıza getirin. Bazı kadınlar uzun zamandır yaptırmış oldukları en iyi masajın bir erkek masaj terapisti tarafından evde yapıldığını belirtmişlerdir.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir - Okumak İster Misiniz?

0